Seminář itSM Prakticky 07/2018

Datum konání1. 11. 2018 17:00

Partnerský seminář GuideVision

 

Téma: Řízení změn v IT prostředí (Management of changes in IT environment)

Přednáší: Jiří Skála

Anotace:

Změny služeb IT a změny infrastrukturních prvků jsou realizovány nejenom procesem change management a release management, ale také procesy incident management a request fulfilment a rovněž prostřednictvím projektů. V tomto semináři si ukážeme, jaké druhy změn jsou řízeny kterým procesem, jaký je vztah mezi procesem change management a projektovým prostředím, jak rozlišovat mezi standardní změnou řízenou procesem change management a žádostí o změnu řízenou v procesu request fulfilment. Dotkneme se i problematiky řízení změn v ne-produkčních prostředích. V neposlední řadě budeme mít prostor pro diskuze, polemiky a sdílení zkušeností účastníků semináře s řízením IT změn.

Obsah semináře je založen na informacích a definicích převzatých z ITIL 2011 Edition doplněnými mnoha vysvětlujícími komentáři a postřehy z praxe. Informačně bohatá prezentace použitá v tomto semináři je v anglickém jazyce a po skončení semináře bude k dispozici všem účastníkům.

 

 

 

 

Registrace:

Počet míst je omezen, bez předchozí registrace na e-mail: katerina.mrkvickova@itsmf.cz Vám nemůžeme garantovat vstup na tuto akci.