E-shop TSO

Partnerství s TSO

Partnerství sice vzniklo během přípravy 15. Výroční konference itSMF Czech Republic, ale svým charakterem přesahuje období konference, a tudíž je dlouhodobé.

Hlavní přínosem tohoto partnerství je přístup našich členů do e-shopu TSO + sleva na knížky Axelos (viz níže členské slevy). Navíc TSO poskytne našemu spolku itSMF zpětný rabat, pokud si někdo z členů něco objedná přes tento link na e-shopu TSO.

Partnerská objednávka

Objednávka jakéhokoli titulu od členů itSMF CR se zadává prostřednictvím odkazu na TSO e-shop, který obsahuje naše jedinečné AFFILIATE ID: „AF = A10167“.

Proto prosím při objednávce z e-shopu TSO použijte tento odkaz:

https://www.tsoshop.co.uk/Business-and-Management/AXELOS-Global-Best-Practice/?AF=A10167

Kdo se chce seznámit se základy ITIL4, tak doporučujeme knížku ITIL4 Foundation (PDF verze) – přímý odkaz k objednání zde:

https://www.tsoshop.co.uk/bookstore.asp?FO=1159966&Action=Book&ProductID=9780113316069&From=SearchResults&AF=A10167

Pak při objednávce zadejte ješě slevový kód (viz níže členské slevy).

Členské slevy

Členové itSMF CZ mohou získat 10% slevu s doručením zdarma na knížky z Axelosu, musí při placení použít slevový kód „ITCZ“

Co je za zkratkou TSO?

The Stationery Office (TSO) je britská vydavatelská společnost založená v roce 1996, kdy byla privatizována vydavatelská složka Her Majesty’s Stationery Office. Je oficiálním vydavatelem a distributorem právních předpisů, příkazových a interních dokumentů, vybraných zpráv výboru, přepisů parlamentních debat a tzv. Londýnských, Edinburgských a Belfastských Gazettes, tří úředních věstníků britské vlády. S více než 9 000 tituly, vydávanými každoročně v tištěné a digitální podobě, je jedním z největších britských vydavatelů.

Společnost TSO poskytuje služby, poradenství a infrastrukturu tak, aby pokryla všechny aspekty životního cyklu informací. TSO, ve spolupráci s Národním archivem, vyvinula webové stránky legislation.gov.uk, které poskytují plný přístup ke sbírce zákonů jako k otevřenému textu.