Nová iniciativa Axelosu

Publikováno: 5. 12. 2016

Až do 31. prosince 2016 a v průběhu příštího roku, bude AXELOS bude vydávat sérii bezplatných praktických příruček napsaných ve spolupráci s odborníky v oboru.

Tyto příručky budou podporovat nadcházející skvělou iniciativu Axcelosu: Oficiální školicí středisko DevOps (vývoj a provoz) povědomí, které bude spolupracovat s IT Revolution (přední vydavatel zaměřený další revoluci v IT) na podpoře pochopení nástrojů a technik, které si osvojila DevOps komunita.

Školení na zvýšení povědomí se bude skládat z různých on-line modulů a bude mít oficiální školicí materiály, doplňující DevOps Handbook vydavatelství IT Revolution (http://itrevolution.com/ ).

Poznámka k DevOps Handbook:

DevOps Handbook

How to Create World-Class Agility, Reliability, and Security in Technology Organizations

by Gene Kim, Jez Humble, Patrick Debois, & John Willis

Moduly kurzu poskytnou přehled a základní znalosti o pohybu v oblasti DevOps  a kurzy mají začít na počátku roku 2017.

První z našich příruček „Použití Kanban v provozu IT“ napsala Dominica DeGrandis, ředitelka pro vzdělávání a koučink v LeanKit a Kaimar Karu, vedoucí pro produktovou strategii a vývoj v Axelosu.


Štítky: ,
Autor:: Kateřina Mrkvičková